Transport

Kõik e-poes olevad tooted on meil kohe olemas, välja arvatud tooted, millel on juures märge - välja müüdud - sellisel juhul on see toode meil otsa saanud. Tellimused postitame 1-2 tööpäeva jooksul. Tellimuse väljasaatmise kohta me automaatset e-maili teavitust ei saada. Kui soovite jälgimiskoodi, siis lisage vastav soov tellimuse märkuste lahtrisse ja saadame teile e-maili.

EESTI
Tellimusi toimetame kohale Eesti piires DPD pakiautomaati hinnaga 2,65 €Smartposti pakiautomaati hinnaga 2,95 € ja Omniva pakiautomaati hinnaga 3,75 €. Tarneaeg on 1-5 tööpäeva. 

Kui valid Viljandi Paala Maksimarketi DPD või Viljandi Coop Maksimarketi Omniva pakiautomaadi, siis saame tellimuse jätta Sulle otse kättesaamiseks ning pakk ei pea rändama sorteerimiskeskusesse. Lisaks saad tõenäoliselt paki kätte imekiirelt (umbes 1 tööpäeva jooksul)!

Kui soovid teha kingitust otse saajale pakiautomaadist kättesaamiseks, siis lisa tellimuse märkustesse saaja nimi ja telefoninumber ja soov saata tellimus kingitusena. Paberarvet ei pane me kaasa ühegi tellimuse puhul.

SOOME
Tellimusi on võimalik tellida Soome Itella Smartpostiga hinnaga 12 €. Pakiautomaatide asukohtade nimekirja on võimalik vaadata ostukorvis.