Transport

Kõik e-poes olevad tooted on meil kohe olemas, välja arvatud tooted, millel on juures märge - välja müüdud - sellisel juhul on see toode meil otsa saanud. 

Tellimusi toimetame kohale Eesti piires DPD pakiautomaati hinnaga 2,75 €Smartposti pakiautomaati hinnaga 2,95 € ja Omniva pakiautomaati hinnaga 3,15 €. Tarneaeg on 1-5 tööpäeva. Jõulupühade-eelsel perioodil võib tarneaeg pikeneda seoses pakiautomaatide ülekoormusega, kuid meie postitame tellimuse üldjuhul 0-48h jooksul. Kui teil on tellimuse kättesaamisega kiire, siis helistage ja küsige järele - telefoni teel oskame öelda, millal tellimuse eeldatavasti kätte võiks saada.

Viljandi linnas vali võimalusel DPD või omniva pakiautomaat. DPD ja omniva pakiautomaati saame tellimuse jätta Sulle otse kättesaamiseks ning pakk ei pea rändama sorteerimiskeskusesse. 

Kui soovid teha kingitust otse saajale pakiautomaadist kättesaamiseks, siis lisa tellimuse märkustesse saaja nimi ja telefoninumber ja soov saata kingitusena. Pakime sellisel juhul paki ilusama teibiga ja soovi korral kirjutame tellimusega kaasatuleva postkaardi peale õnnitlussõnad. Paberarvet ei pane me kaasa ühegi tellimuse puhul.